Typ nabídky

Minimální mzda

*Obchodní manažer pro ČR (m/ž) - Provozovna Nové Město na Moravě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29631860798 | aktuálnost: 05.07.2024

Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.

Upřesňující informace

Vaše pracovní náplň:
- Vyhledávání nových zákazníků a mapování trhu ČR, i střední a východní Evropy
- Aktivní a profesionální komunikace se zákazníky
- Technické poradenství a péče o stávající zákazníky
- Tvorba ročního prodejního plánu
- Koordinace procesu Poptávky - Nabídky
- Řízení krátkodobých prodejních projektů
- Úzká spolupráce s kolegy napříč celou organizaci
- Komunikace s kolegy ve skupině za zahraničí
Váš profil:
- SŠ vzdělání technického směru
- Víceletá zkušenost v oblasti strojírenství
- Velmi dobrá znalost angličtiny (obchodní úroveň)
- Dobrá znalost čtení technických výkresů
- Platný řidičský průkaz
- Analytické a koncepční myšlení
- Zodpovědnost a komunikační dovednosti
- Schopnost týmové práce, iniciativa a pracovní nasazení
- Proaktivita a zaměření na dosahování cílů
- Dobrá znalosti MS-Office, zkušenost s informačním systémem
Zaměstnanecké výhody:
- nástupní mzda od 50 000 Kč
- náborový příspěvek: 10 000 Kč
- firemní vůz, notebook, mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené
- pracovní doba 37,5 hod týdně
- stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní spoření
- roční bonus
- zvýhodněný mobilní tarif
- intenzívní zapracování na zajímavém a pestrém pracovním úseku
- obchodní a technická školení
- mezinárodní prostředí, otevřená týmová komunikace a kontinuální učení novým věcem
- dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě s dlouhou tradicí
- atraktivní mzda s individuální možností růstu
- nástup od 1.9.2024
První kontakt: e-mailem nebo telefonicky 08 - 15:00 hod

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: " Velmi dobrá znalost angličtiny (obchodní úroveň)

Požadujeme

Práce s PC Dobrá znalosti MS-OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Petrovická 312, Nové Město na Moravě, 59231

Region: Kraj Vysočina

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita