Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer pro Evropu/Ameriku

referenční číslo: 55557 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený obchodník a máte dobré vyjednávací schopnosti? Máte angličtinu na komunikativní úrovni a jste schopný/á v cizím jazyce vést obchodní jednání? Pokud hledáte práci, kde vám umožní pracovat i z domova a rád/a cestujete, pošlete nám svůj životopis.
tvorba obchodní strategie denní komunikace se zákazníky ze zahraničí vedení obchodních jednání a prezentace společnosti akviziční činnost a získávání nových příležitostí vytváření obchodních nabídek, vyjednávání kontraktů služební cesty k zákazníkům (Evropa krátkodobé výjezdy (2-3 dny) 1-2x do měsíce nebo Amerika 1x měsíčně na cca týden)

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického zaměření pokročilá znalost angličtiny znalost obchodní a právní dokumentace ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme

možnost pracovat i na částečný home office flexibilní pracovní doba příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu 25 dní dovolené sick days odborná školení možnost vycestovat do zajímavých zemí rozvojová školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup