Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer pro Rakousko

referenční číslo: 55511 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za prodej a budování firemní značky v rámci svěřených zákazníků Péče o stávající klienty - technická a zákaznická podpora Samostatné řešení a zpracování obchodních případů, reklamací Propagace dobře zavedeného portfolia produktů Reporting a administrativa spojená s obchodem

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici Velmi dobrou znalost německého jazyka pro každodenní komunikaci Ochota cestovat (cca 80% pracovního času na cestách)

Nabízíme

Fixní mzda a bonusy Zaškolení na produkty, zajištěné ubytování Stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup