Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer zahraničního obchodu pro smaltované nádobí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29612460798 | aktuálnost: 06.07.2024

BELIS a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání
- Min. 3 roky praxe na obdobné obchodní pozici (Sales Manager, Key Account Manager)
- Logické a analytické myšlení
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Aktivní přístup
- Koncepční strategické myšlení, schopnost posoudit obchodní případ v širším kontextu (obchod, marketing, logistika, výrobní proveditelnost)
- Samostatnost, administrativní pečlivost a důslednost
- Ochota cestovat
- Práce na PC (MS Office)
- Znalost AJ na úrovni B2
- kreativní myšlení
- schopnost pracovat v týmu
- ochota se dále vzdělávat a rozvíjet se v oboru
- časová flexibilita
- ŘP sk. B
Náplň práce:
- Stanovení strategie firmy v oblasti zahraničního obchodu.
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích.
- Příprava a realizace obchodních případů až po uzavření obchodních smluv.
- Spolupráce na vývoji nových druhů a designů smaltovaného nádobí.
- Organizace a účast na mezinárodních výstavách.
- Koordinace činností s ostatními útvary společnosti.
- Navazování, udržování a rozšiřování vztahů se zahraničními obchodními partnery.
- Prezentace nabízených řešení zahraničním obchodním partnerům.
- Akvizice nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích.
- Příprava podkladů a zpracování cenových kalkulací v souladu se schválenou cenovou strategií.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce na plný úvazek u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, motivující finanční ohodnocení

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

BELIS a.s.