Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní podpora s němčinou

referenční číslo: 55917 | aktuálnost: 07.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Německy mluvící obchodník se zaměřením na produktový management.
Vašim úkolem bude kontakt s našimi zákazníky - stávajícími i potenciálními a rozvoj dobrých obchodních vztahů. Dostanete existující portfolio, ale Vaším úkolem bude i vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zákazníkům budete poskytovat technické poradenství, budete provádět průzkumy trhu a podílet se na uvádění nových produktů. A sem tam také nějaký ten report.

Požadujeme

Obchodního ducha, alespoň 3 roky zkušeností a výborné komunikační dovednosti.
Plynulá němčina - Vaším zaměřením bude především německý trh.
Řidičský průkaz sk. B - čekají Vás občasné výjezdy do Německa (asi 1 týden v měsíci, někdy méně).

Nabízíme

Velmi dobré finanční ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou. Týden dovolené navíc, ať si během roku máte čas pořádně odpočinout. Firemní kurzy a školení pro podporu osobního i profesního růstu. Stravování v areálu firmy, i s příspěvkem. Další finanční benefity - příspěvky, slevy, odměny.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup