Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní podpora zákazníků

referenční číslo: 55638 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme pečlivou a komunikačně zdatnou osobu s obchodním duchem. Jste to Vy? Čtěte dál!
Vaším úkolem bude poskytování zákaznického servisu a obchodní podpory našim klientům. Budete je kontaktovat ohledně aktualizací smluv, propagovat služby a budovat dobré vztahy. Pro stávající i potenciální zákazníky budete připravovat nabídky, na oborových akcích prezentovat společnost a poskytovat poradenství klientům i kolegům.

Požadujeme

Náš tým doplní osoba zběhlá v administrativě a práci s dokumenty, která má zároveň perfektní komunikační dovednosti a nebojí se zvednout telefon nebo navštívit klienta. Důležitý je také řidičský průkaz, ačkoli cestování není mnoho, a také komunikativní angličtina, protože se jedná o celofiremní jazyk a sem tam může přijít e-mail nebo dokument v angličtině.

Nabízíme

Týden dovolené navíc, ať si během roku můžete pořádně odpočinout. Pružnou pracovní dobu, aby práce seděla Vašemu životnímu rytmu. Služební automobil s využitím i k soukromým účelům. Spoustu příspěvků - bonusy ke mzdě, měsíční příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, nadstandardní příspěvek na stravování, MultiSport kartu a Cafeterii. Podporu vzdělávání a kariérního růstu, abyste s námi zůstali dlouho.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup