Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní ředitel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29458500749 | aktuálnost: 28.06.2024

Han & system s.r.o.

Upřesňující informace

12211 Obchodní náměstci (ředitelé)
ZamK
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-17h.

Zkušenosti v oblasti prodeje plastových dílů v automobilovém průmyslu výhodou.
Cizí jazyk (Korejština) - na úrovni rodilý mluvčí (reporty, prezentace, analýzy dat v korejském jazyce) podmínkou. Praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B výhodou.

Náplň práce: Koordinace a implementace rozvoje obchodní a prodejní strategie společnosti, strategické řízení a ovlivňování vývojových a inovačních procesů, reprezentování společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery, vedení a kontrola zaměstnanců, rozdělování úkolů a následnou kontrolu jejich plnění.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: korejský jazyk

Požadované jazykové znalosti

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince