Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní ředitel

referenční číslo: 55741 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší strojírenskou výrobu hledám zkušeného Obchodního ředitele, kterého by zajímala pozice s velkou mírou zodpovědnosti a volnou rukou v řízení agendy! Sami si nastavíte fungování oddělení i procesy v celé obchodně - výrobní oblasti. Ideální kandidát má zkušenosti z řízení obchodu ze strojírenského oboru, dokáže se s klientem bavit nad výkresy a to i v angličtině. Pokud tedy rádi nastavujete a budujete, chcete vidět hmatatelné výsledky své práce a hledáte změnu či nové uplatnění, dejte mi o sobě vědět, probereme detaily. Náplň práce: řízení svěřeného týmu formování obchodních procesů vč. implementace ERP systému vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování partnerství spolupráce s vedoucím výroby i dalšími kolegy návrhy investic pro realizaci nových projektů hodnocení zakázek, dohled nad kalkulacemi

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání praxe na podobné pozici ve strojírenství orientace ve výkresech zkušenosti s vedením lidí AJ na komunikativní úrovni schopnost samostatné práce a převzetí zodpovědnosti selský rozum

Nabízíme

stabilní práci s velkou mírou samostatnosti možnost budovat procesy i tým rodinné zázemí s dobrou firemní atmosférou služební automobil i k soukromým účelům 23 dnů dovolené + možnost čerpat náhradní volno flexibilní pracovní dobu dotované stravování Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Management