Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní ředitel / Business Development Manager (velmi nadstandardní mzda)

referenční číslo: 57968 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme moderní inovativní firma s pevnou pozicí na trhu a naše výrobky skýtají obrovský potenciál. Aktuálně hledáme zkušeného obchodníka, který nám ho pomůže odemknout a zastřeší náš obchodní tým. Máte zkušenosti s rozvojem businessu a nechybí vám strategické myšlení? Vaše dovednosti skvěle zaplatíme a přidáme další benefity. Staňte se jedním z nás.
Zastřešíte menší obchodní tým Budete navazovat nové obchodní vztahy a spolupráce Prezentujete firmu na veletrzích a akcích

Požadujeme

Jste zkušený obchodník Umíte navazovat nové obchodní vztahy Dokážete uřídit menší tým a motivovat AJ – alespoň mírně komunikativní

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzda – na lidech nešetříme Odměny ke mzdě Velká autonomie a prostor pro realizaci Auto pro soukromé účely Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování + firemní jídelna Různorodá zajímavá práce v silné inovativní firmě Příjemné čisté moderně vybavené prostory
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Management