Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní referent (elektro zaměření) - jedna směna

referenční číslo: 55763 | aktuálnost: 06.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již zkušenosti v oblasti elektromateriálu, máte technické myšlení a touhu přispět k rozvoji naší společnosti, neváhejte se k nám přidat a stát se nedílnou součástí našeho profesionálního týmu! Jsme připraveni uvítat nového hrdinu do našich řad, který se s námi bude podílet na společném rozvoji. Jsme distributorem elektromateriálu v České republice, specializujeme se na dodávky širokého sortimentu elektroinstalačního materiálu a dalších souvísejících produktů.
Denní komunikace s firemními zákazníky na pobočce Aktivní spolupráce s obchodem, nákupem a logistikou Dohled nad splatností faktur Komunikace s dodavateli ohledně dodávek Zpracování technických nabídek v MS Office

Požadujeme

vzdělání elektrotechnického směru zkušenost v oblasti elektroinstalačních materiálů – silnoproud znalost cizích jazyků je výhodou, nikoliv podmínkou komunikativnost, prozákaznický přístup, smysl pro detail

Nabízíme

Týden dovolené navíc, abyste si během roku měl příležitost dostatečně odpočinout Příspěvek na stravování, ať můžete dobíjet energii tím, co máte rád Další finanční benefity (na volný čas, 13. plat, při životním a pracovním jubileu) Možnosti pro další osobní i kariérní rozvoj a další vzdělávání Příjemné a přátelské pracovní prostředí a skvělé akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba