Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní reprezentant/ka - prodej elektromateriálu Sonepar

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29011540754 | aktuálnost: 29.07.2024

Sonepar Česká republika spol. s r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
- Prodej elektroinstalačního materiálu
- Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
- Obchodní činnost a podpora e-commerce
- Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
- Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce
POŽADUJEME
- Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
- Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro
- Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
- Výpis z rejstříku trestů
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalost MS OfficePHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) pokročilá znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: generála Svobody 339, Pardubice, 53351

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy