Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní specialista (podpora obchodníka)

referenční číslo: 56977 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste komunikativní osoba se zkušeností ze zákaznického servisu? Nevadí Vám telefonování a jste dostatečně asertivní pro komunikaci s potenciálními klienty? Pro zásilkovou společnost hledám nového kolegu/kolegyni do týmu, který poskytuje podporu obchodníkům. Vaším úkolem bude zejména prvotní kontakt s potenciálními partnery pro výdej zásilek a následná spolupráce s obchodníkem při navázání spolupráce. Náplň práce: identifikace potenciálních partnerů pro umístění výdejních míst prvotní kontakt s majiteli provozoven nabídka služeb, vysvětlení a prezentace produktů a podmínek práce s databází a v MS Excel komunikace a spolupráce s obchodníkem

Požadujeme

SŠ vzdělání praxe na podobné pozici (telesales, cold calls) prozákaznický přístup schopnost profi komunikace dobré prezentační a vyjadřovací dovednosti práce na PC (uživatelsky)

Nabízíme

stabilní zaměstnání se spoustou benefitů stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem 5 týdnů dovolené 3 Sick Days možnost odesílat zásilky za zvýhodněné ceny Multisport kartu (cena 600 Kč) cafeterie Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní