Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce | Auto i k soukromým účelům!

referenční číslo: 55138 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste obchodník s technickým cítěním? Právě hledáme dalšího člena do týmu na pozici Obchodního zástupce, kde budete rozvíjet obchodní příležitosti v oblasti komunikační infrastruktury a bezpečnostních aplikací. Tým se doopravdy rozvíjí, tudíž nehledáme pouze zkušené kandidáty, ale i juniory!
Vyhledávat a zpracovávat obchodní příležitosti Rozvíjet vztahy se stávajícími i novými zákazníky Připravovat nabídky a řešení pro malé i velké sítě a datová centra Spolupracovat na prezentacích, školeních či marketingových akcích Účastnit se potřebných zaškolení (orientace v základních síťových jednotkách v oblasti podnikových i metropolitních sítí a také v kamerových systémech) Komunikovat se zákazníky a zajišťovat jim případnou podporu

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. B Výhodou je VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického (technického) zaměření Výhodou je praxe na obdobné pozici (prodej IT / bezpečnostních systémů apod.) Znalost anglického jazyka (občasná komunikace, nejde o komunikaci na denní bázi)

Nabízíme

Atraktivní plat s prémiemi a 13. plat Služební vůz a mobil k osobnímu využití 8 dní dovolené navíc Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování, káva a čaj zdarma Moderní kanceláře v nové budově Práce s předními světovými technologiemi
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup