Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29497640734 | aktuálnost: 29.07.2024

INAPA s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava podkladů pro obchodní jednání, komunikace se stávajícími zákazníky na již probíhajících zakázkách, cenové vyjednávání, tvorba nabídek, kalkulace.

Požadujeme:
praxi z obdobné pozice v kartonážní, tiskárenské či reklamní produkci, dobrou znalost MS Office, reprezentativní vystupování, zodpovědnost a zápal pro obchod, ochotu cestovat, ŘP sk. B.

Nabízíme:
možnost prodloužení pracovní smlouvy. Mzda dohodou - v závislosti na zkušenostech, nadstandardní odměňování dle dosažených výsledků, mobilní telefon a notebook, služební vozidlo.

Vhodné i pro OZZ.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 223, Třebíč, 67401

Region: Kraj Vysočina

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený