Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce pro německý trh

referenční číslo: 55351 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Inovativní a dynamická firma působící v oblasti strojírenství rozšiřuje svůj obchodní tým a hledá zkušeného Obchodního zástupce s německým jazykem, který bude aktivně působit na trhu v Německu, ale i v České republice. Místo výkonu práce na Děčínsku.
aktivní vyhledávání a oslovování nových obchodních příležitostí na německém trhu péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů s německými partnery pravidelné služební cesty do Německa analyzování trhu a konkurence, příprava reportů

Požadujeme

zkušenosti v oblasti B2B alespoň 3 roky znalost německého jazyka na pokročilé úrovni (mluvení i psaní) - budete opravdu často v Německu a jednat pouze v němčině ochotu cestovat do Německa a strávit tam velkou část pracovní doby silné komunikační a vyjednávací dovednosti samostatnost, cílevědomost, a schopnost pracovat v týmu rozhled v oboru strojírenství, případně technické/strojírenské vzdělání

Nabízíme

konkurenceschopný plat s možností provize pracovní cesty do Německa a služební auto podpora a školení pro další rozvoj dovedností přátelské pracovní prostředí a týmovou spolupráci flexibilní pracovní dobu s možností i homeoffice pro administrativní dny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079