Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro výstavbu fotovoltaických elektráren

referenční číslo: 56454 | aktuálnost: 29.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menšího rodinného holdingu, hledáme kolegu do týmu, který bude zodpovědný za zasmluvnění pozemků vhodných pro development a výstavbu projektů FVE (fotovoltaických elektráren) v České republice.
zajištění pozemků vhodných pro výstavbu zařízení na výrobu energie z obnovitelných zdrojů (např. fotovoltaických elektráren) v souladu s poskytnutými podklady a analýzami pozemků vedení samostatných jednání týkajících se dlouhodobého pronájmu pozemků s vlastníky (fyzické osoby, společnosti, municipality) za účelem výstavby fotovoltaických elektráren, bateriových úložišť a dalších zařízení pro obnovitelné zdroje energie budování a udržování dobrých vztahů s vlastníky půdy a místními úřady

Požadujeme

ochota cestovat v rámci svěřeného regionu, cca 60-80 % pracovní doby vyjednávací schopnosti, empatie a zkušenosti s prodejem zkušenosti B2C obchodu praktická znalost softwaru MS Office (Word a Excel) a řidičský průkaz B - aktivní řidič

Nabízíme

fixní odměnu + bonusový systém za zasmluvněný hektar vlastní organizaci pracovní doby, práce je převážně z HO služební automobil, notebook osobní růst a další vzdělávání, podporu týmu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup