Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce s AJ | bez akvizice

referenční číslo: 55270 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

jednání se zákazníky z ČR i ze zahraničí zpracovávání a evidence poptávek a nabídek příprava cenových kalkulací a podkladů zadávání objednávek, průběžná kontrola realizace zakázek napříč firmou řízení a zajišťování expedice zásilek výrobků a zboží analýza prodejních dat, reporting zpracování obchodní agendy

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické nebo strojírenské vzdělání výhodou práce s PC, Office 365, znalost IS K2 výhodou praxe v technickém segmentu znalost AJ - B2 samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost při řešení úkolů technické myšlení a proaktivní činnost řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu možnost pružné pracovní doby a home office příspěvek na stravování 180,- Kč služební telefon cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce kariérní růst
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545