Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce Senior

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29539780735 | aktuálnost: 28.06.2024

METAL TRADE COMAX, a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání stavebního nebo ekonomického zaměření
- Orientace ve stavebních/technických výkresech
- Praxe v oblasti stavebnictví nebo obchodu výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (pravidelné služební cesty)
- Znalost AJ na úrovni B2
- Znalost NJ výhodou
- Znalost MS Office
- Výborné komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
- Zajištění aktivního prodeje v přidělené oblasti
- Péče o stávající zákazníky a akvizice nových v přiděleném regionu
- Vedení obchodní agendy
- Tvorba cenových nabídek
- Příprava a vedení prodejních prezentací
- Prezentace portfolia produktů firmy
- Odborné poradenství
- Práce ve Velvarech

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 45 000 Kč až 50 000 Kč + provize z prodeje
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Služební auto i pro soukromé účely
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Náborový příspěvek
- Odborné produktové zaškolení
- Jazykové a vzdělávací kurzy
- Práci v příjemném moderním prostředí a kolektivu
- Dle domluvy další Benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sídliště 420, Velvary, 27324

Region: Středočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy