Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce v zemědělství – rostlinná výroba

referenční číslo: 2000324963 | aktuálnost: 12.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu již přes 20 let a specializuje se na distribuci přípravků na ochranu rostlin, osiv, hnojiv, růstových biostimulátorů a na obchod se zemědělskými komoditami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce v zemědělství – rostlinná výroba.

Náplň práce:

  • Převzetí cca 40 aktuálně spolupracujících zákazníků, které budete mít na starosti a budete o ně dlouhodobě pečovat
  • Realizace prodeje daného sortimentu na konečné zákazníky, pravidelná komunikace se zákazníky a zajištění všeobecného servisu, který patří k obchodní činnosti (poradenství, příprava seminářů a školení, aktivní účast na polních dnech atd.)
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků v daném regionu, monitoring a analýza informací zjištěných na trhu

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání agronomického směru
  • Praxi na obchodní pozici v rámci zemědělství – ideálně v rostlinné výrobě
  • Samostatnost, pracovitost, flexibilitu, zodpovědnost, obchodní dovednosti
  • Řidičské oprávnění sk. B, vlastní automobil výhodou
  • Znalost angličtiny/němčiny výhodou

Nabízíme:

  • Formu spolupráce na IČO
  • Nástupní mzdu 35 000 – 50 000 Kč, po prvním roce vydělávají obchodníci standartně 70 000 Kč
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu s možností využití home office
  • Velkou podporu ze strany managementu společnosti
  • Benefity:
  1. Bonusy v podobě zahraničních cest s klienty
  2. Prémie na konci roku za aktivní přístup na polních dnech a seminářích, za plnění plánů
  3. Provize z prodeje
  4. Příspěvek na dovolenou
  5. Mobilní telefon
  6. Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: v oblastech Písek, Příbram Strakonice, Prachatice, České Budějovice, Klatovy + občasné návštěvy v kanceláři v obci Jíloviště (Praha – Západ)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Písek,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Profese: account manager, key account manager, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Zahraniční pracovní cesty