Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28829520739 | aktuálnost: 28.06.2024

Mechanika, a.s.

Upřesňující informace

Životopisy zasílejte na email: banasova@mechanikapv.cz
Požadujeme: strojní či stavební směr výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ŘP sk. B - aktivní řidič, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků v oblasti výplní otvorů - oken, dveří, fasád, spolupráce při realizaci zakázky - obchodní stránka zakázky, administrativa spojená se zakázkou
Nabízíme: služební automobil, telefon, motivační ohodnocení, podnikové stravování

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Letecká 3753/2, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita