Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29543740760 | aktuálnost: 27.06.2024

ELLIPSE CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Jsme česká společnost s 21-letou historií. Pomáháme firmám tvořit jejich identitu v oblasti budování značky a firemní kultury. Patříme mezi špičku v oboru v České republice a právě proto spolupracujeme s TOP klienty jako jsou ŠKODA AUTO, KOFOLA, Česká spořitelna, Budějovický Budvar a mnoho dalších. Jelikož neustále rosteme, potřebujeme posílit náš obchodní tým.

KOHO HLEDÁME?
- Charismatickou osobnost, která má reprezentativní vystupování na vysoké úrovni.
- Týmového hráče, který drží slovo a je na něj spoleh.
- Tahouna, který se nevzdává po první prohře a jde stále kupředu za svým cílem
- Zkušeného obchodníka nebo pozitivně laděného jedince, ochotného se učit novým věcem.
- Dobrodruha ochotného cestovat většinu týdne.
- Aktivního řidiče, řidičský průkaz sk.B.
- Komunikativní znalost anglického jazyka. ? SŠ/VŠ vzdělání.

CO VÁS ČEKÁ?
- Naučíme vás, jak to u nás chodí, a co je dobré vědět, abyste byli úspěšní.
- Převezmete zavedené portfolio klientů (200+firem) a vybraný region v rámci ČR.
- Pomůžeme vám připravit strategii rozvoje zvoleného regionu, kterou budete nadále aktualizovat.
- Společně s marketingovým oddělením nachystáte podpůrnou komunikační strategii.
- A pustíte se do práce, což znamená Absolvovat spoustu schůzek, kde budete prezentovat nové produkty.
- Reportovat výsledky a konzultovat plán aktivit do budoucna.
- Analyzovat prohry a navrhovat opatření vedoucí ke zlepšení.
- Monitorovat konkurenci v rámci regionu, ale i konkrétních zakázek.
- Přinášet inspiraci z terénu.
- Být aktivním poradním hlasem při vývoji nových produktů.
- Spolupracovat s produkcí - koordinace zakázek.
- Vše zaznamenávat do CRM systému.
- A taky jednou za čas budete prezentovat naši značku na významných eventech v ČR i zahraničí.

NABÍZÍME VÁM:
- Atraktivní produkt, zázemí české společnosti.
- Hlavní pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s prodloužením na dobu neurčitou.
- Motivační ohodnocení (fix + variabilní složka závislá na plnění stanovených cílů).
- Firemní kulturu založenou na pravidlech a plnění stanovených cílů.
- Přátelský a nápomocný kolektiv.
- Služební vozidlo, notebook, telefon.
- Flexibilní pracovní dobu a místo výkonu práce.
- Příspěvek na stravu, penzijní a životní pojištění.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na penzijní a životní pojištění, dopravu, služební vozidlo, telefon, notebook, 4 týdny dovolené.

PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis e-mailem na: prace@ellipse.cz, případně v době od 9 do 16 h, telefonicky p. Marian Navrátil, tel. 776 688 767

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 162, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy