Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník – dřevoobráběcí stroje

referenční číslo: 57652 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost PILART hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni. Jste technicky zdatný typ a rád v praxi uplatníte také svoje obchodní dovednosti? Chcete pracovat pro českou společnost, a ne pro velkou zahraniční korporaci?
Pak neváhejte a pošlete svůj životopis.
Česká společnost PILART působí na trhu již více než 20 let a je výhradním zástupcem pro prodej dřevoobráběcích strojů značky HOLZ-HER v České republice. Nyní hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍK – DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE

Náplň práce

  • Hledání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími v Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji
  • Prezentace produktů a služeb společnosti
  • Aktivní komunikace s potenciálními zákazníky
  • Vypracování cenových nabídek
  • Vedení obchodních jednání a uzavírání smluv
  • Sledování trhu a konkurence

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti technického prodeje
  • Vynikající komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Prokazatelné výsledky
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Služební telefon
  • Možnosti profesního i platového růstu
  • Bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Olomoucký, Moravskoslezský a Zlínský kraj

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup