Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník / obchodnice junior

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29614100777 | aktuálnost: 06.07.2024

KOVÁRNA a.s.

Upřesňující informace

Obchodník/Obchodnice - výkovky:
Požadujeme: vzdělání ÚSO s maturitou - technické nebo ekonomické zaměření, nutná komunikativní znalost AJ, řidičský průkaz sk. "B", výhodou praxe v oblasti obchodu ve výrobní firmě.
Požadované vlastnosti: rozhodnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost.
Pracovní náplň: postupné kompletní řešení obchodních případů, posouzení jejich vhodnosti a úplnosti, stanovení cenového a termínového návrhu, komunikace se zákazníkem, vyhledávání nových obchodních příležitostí, dílčí úkoly ze strategického marketingu.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Po roce zaměstnání změna na dobu neurčitou.
Benefity: 5 týdnů dovolené, stravování v závodní jídelně, příspěvek na stravování ve výši 99,- Kč za každou odpracovanou směnu, příspěvěk na penzijní připojištění, práce v přátelském kolektivu
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá od 8:00 do 13:00)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Škodovkou 893, Hradec Králové, 50004

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy