Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník / obchodnice s NJ nebo AJ

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29629100760 | aktuálnost: 05.07.2024

Microtherm CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 45.000 Kč + provize.

Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků a komunikace se stávajícími, práce v kanceláři a cestování po EU.

Požadavky: SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, týmová spolupráce, loajalita, průbojnost, znalost práce na PC, aktivní přístup k práci, zkušenost na stejné pozici 2-5 let, aktivní znalost německého nebo anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: po zapracování možnost home office a pracovní poměr na dobu neurčitou, k dispozici notebook, telefon a osobní automobil, výhody - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní systém Cafeterie, 3 dny sick day.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: nebo Angličtina - Aktivní

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné zkušenost na stejné pozici 2-5 let, komunikativnost atd.PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Drůbežárně 178, Police nad Metují, 54954

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita