Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník pro Olomouc - Elektromateriál

referenční číslo: 55859 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Prodej elektroinstalačního materiálu. Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových. Obchodní činnost a podpora e-commerce. Cestování za našimi klienty v rámci Ol. kraje.

Požadujeme

Min. SOU elektro oboru (elektrikář, servisní technik aj.), nebo SŠ jiného oboru nutně podpořena obchodní praxí v oblasti elektro! Orientace v oblasti elektroinstalačního materiálu nutností. Obchodní zkušenosti v oblasti elektra min. 2 roky. Umění vyjednávat, komunikovat, cestovat v rámci Ol. kraje. Řidičský průkaz, skupina B - aktivní řidič, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Nadnárodní společnost a stabilita zakázek. Motivační ohodnocení dle prodejních úspěchů. Propracovaný systém při zaškolení a přátelský kolektiv. 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní/úrazové pojištění, po zaškolení služební vůz i k soukromým účelům, firemní akce, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti zdarma.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup