Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodník ve strojírenství - auto, fixní mzda + bonusy!

referenční číslo: 58057 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro ryze českou strojírenskou společnost hledám obchodníka tělem i duší s dobrým technickým backgroundem. Pokud Vás baví stroje, máte dobré vyjednávací a prezentační schopnosti, angličtinu a nebojíte se cestovat v ČR i po Evropě, je tato pozice jako stvořená pro Vás! Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, nutné jsou však osobnostní předpoklady pro obchod, technické vzdělání a v neposlední řadě chuť do práce a ke vzdělávání. My Vám na oplátku poskytneme péči v začátcích s kompletním zaškolením. Náplň práce: seznámení se s produkty společnosti rozvoj zahraničních trhů péče o stávající klienty hledání nových možností zahraniční služební cesty (veletrhy, návštěvy u zákazníků)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenské, elektrotechnické apod.) praxe či předpoklady pro obchodní činnost řp. B a ochota cestovat komunikativní AJ, další jazyk vítán ochota naslouchat a učit se od zkušených kolegů samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

kompletní zaškolení a předání agendy zázemí rodinné společnosti fixní mzdu 45.000Kč a výše dle seniority odměny z prodejů roční odměny při splnění cílů příspěvky na stravování Cafeterii s pravidelnými bonusy flexibilní pracovní dobu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl