Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč/ka kovů na CNC strojích

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29550560733 | aktuálnost: 28.06.2024

ORLANTE s.r.o.

Upřesňující informace

z.: 13.6.2024

Co vás čeká:
Práce v prosperující firmě s více jak 20 letou zkušenosti, pouze dvousměnný provoz, nové a modernizované strojní vybavení, zkušený, přátelský a mladý kolektiv

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Praxe ve strojírenské výrobě nebo vyučen v oboru, čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost mimo oborově vyučené, na vše vás zaškolíme a poradíme

Co vám můžeme nabídnout:
Základní plat 26.000-38.000kč, 26.000kč pro absolventy a s výši praxe a zkušeností až do výše 38.000kč

Benefity: možnost si napracovat hodiny, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Areál Tatry 1453/9, Kopřivnice, 74221

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity