Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč/obráběčka CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29556140755 | aktuálnost: 26.06.2024

AMF Reece - Cars s.r.o.

Upřesňující informace

NÁSTUP IHNED. Kontaktní osoba Bodor Martin, tel. 608 038 586, e-mail: bodorm@amfreece-cars.cz (volat Po-Pá 7.30-15.00 hod.)
Pracovní doba: ranní směna, odpolední směna
Požadujeme: znalost 3-osé vertikální centra HAAS VF3/VF4, ovládání "HAAS" podmínkou, znalost programování výhodou, čtení výkresové dokumentace, praxe výhodou, manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, vhodné i pro občany s dočasnou ochranou se znalostí českého jazyka
Náplň práce: 5 týdnů dovolená, 5 dnů sick day, příspěvek na závodní stravování

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Tovární 837/9c, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity