Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha BPS, Opravář/opravářka zemědělských strojů, Řidič/řidička traktoru - středisko Tisová

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29690700707 | aktuálnost: 13.08.2024

Zemědělsko obchodní družstvo Zálší

Upřesňující informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Obsluha BPS Tisová, Opravář zemědělských strojů dilna Tisová, sezónní řidič traktoru, nákladního automobilu.
POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz B, T, (C,E výhodou)
- Profesní průkaz (výhodou)
- Strojnický průkaz kolové, pasové nakladače (výhodou)
- Školení (elektrikář) dle nařízení vlády 194/2022 dříve vyhláška č. 50 (výhodou)
- Sezonní časová flexibilita-ochota pracovat přesčas a o víkendech
- Samostatnost
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Schopnost organizace a komunikace
NABÍZÍME:
- Přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- Podnikové stravování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Třináctý plat
- Výhodný mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Tisová 157)
Janecký Martin, vedoucí rostlinné výroby, tel.: 728 923 676, e-mail: janecky@zalsi.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 157, Tisová,

Region: Pardubický kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní