Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha čerpací stanice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29550460726 | aktuálnost: 27.06.2024

PARK Milín a.s.

Upřesňující informace

Pozice: obsluha čerpací stanice
Kontakt: Schořovská Dana, e-mail: cs@parkmilin.cz
První kontakt e-mailem.
požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, praxe v oboru vítána, v případě zájmu cizinců požadujeme znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
náplň práce: obsluha zákazníků, příjem a doplňování zboží, úklid
směnný provoz (krátký/dlouhý týden - pouze denní)
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
Nástup 13.6.2024. Mzda: 27 000,- až 32 000,- Kč
Místo výkonu práce: PARK Milín a.s., Milín č.p. 354, Milín

Kam poslat: Schořovská Dana, e-mail: cs@parkmilin.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 354, Milín, 26231

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince

Oblíbené nabídky (1)