Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha čerpací stanice - zástupce vedoucí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17238070791 | aktuálnost: 05.07.2024

VALATRANS a.s.

Upřesňující informace

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - ZÁSTUPCE VEDOUCÍ
NÁPLŇ PRÁCE: Přijmeme do přátelského kolektivu spolehlivého kolegu nebo kolegyni na směnný provoz. Ranní směna PO - PÁ: 6:00 - 13:30, odpolední směna 13:30 - 21:00; SO - NE: 7:00 - 19:00 hod. Rozpis směn je možné přizpůsobit Vašim požadavkům nebo rodinné situaci.
Náplň práce: obsluha zákazníků, příjem hotovosti a bankovních karet na pokladně, doplňování zboží, obsluha kafe koutku, udržování pořádku a průběžný úklid.
Jako zástupce vedoucí: navádění zboží do systému dle přijaté faktury, vedení skladového hospodářství, zajištění inventur, příprava seznamů pro objednávky, příjem zboží, příjem PHM. Zkušenost z obdobné pozice nutná.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Valová Jana, tel.: 571 498 432, nebo emailem na adresu: valova. jana@valatrans.com
ov.e. 16.5.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: 483, Liptál, 75631

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity