Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC frézy (38.000 - 46.000 KČ) | 1 směna

referenční číslo: 58246 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte už zkušenosti s obsluhou CNC frézy? Nechce se vám pracovat na noční směny? Orientujete se v technické dokumentaci? Pošlete nám váš životopis! Do našeho kolektivu hledáme nového kolegu na pozici Obsluha CNC frézy!

Náplň práce

  • Práce na CNC frézce
  • Obsluha, příprava a seřizování stroje
  • Dodržování technologických a pracovních postupů
  • Kontrola a dbaní na kvalitu
  • Práce s technickými výkresy a dokumentací

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v technickém směru
  • Zkušenosti s obsluhou CNC frézy
  • Schopnost práce podle technické dokumentace

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní jídelnu a příspěvek na stravování

Mzda: 38 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba