Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC - Heidenhein / ranní směna

referenční číslo: 55115 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Kdo už je unavený ze směnného provozu, nabízí se příležitost pracovat ve spol. kusové / malosériové výroby na ranní směnu v menší rodinné společnosti. Očekáváme přesnost, pracovitost a samostatnost.
práce s CNC obráběcím centrem MCV 1016 Kovosvit příprava dílů pro malosériovou výroby základní znalost programování ŘS Heidenhein občasná obsluha horizontky a CNC soustruhu Kovosvit

Požadujeme

zkušenosti s kovoobráběním, praxe alespoň 3 roky a s obráběcím CNC centrem zkušenosti z malosériové kusové strojírenské výroby znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou rozumět programům, které jsou předpřipravené v ŘS Heidenhain - podmínkou spolehlivost, manuální zručnost a přesnost při práci

Nabízíme

mzdu odpovídající zkušenostem a přístupu k práci dovolená 25 dnů příspěvek na stravování příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době práce na jednu směnu občerstvení na pracovišti nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba