Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC/NC - ohýbání drátů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17423890781 | aktuálnost: 05.08.2024

KOKINETICS s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy), znalost práce s měřidly (posuvka, výškoměr). znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, pečlivost, zručnost
Náplň práce: obsluha stroje a výroba dílů dle výkresové dokumentace, základní údržba stroje
Nabízíme: atraktivní odměňování závislé na výkonu, zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Jiné znalost práce s měřidly: posuvka, výškoměr znalost čtení technické dokumentacePHP_EOLPráce s PC - základní dovednosti PC Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) výhodouPHP_EOLPráce s PC - obsluha CNC strojů výhodouPHP_EOL

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou, 39470

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy