Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC - obráběcí centrum, průměrná mzda 41.000-48.000 kč/m, 2 směny

referenční číslo: 55328 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta a jednu z nejznámějších značek na poli stavebních strojů a těžké stavební techniky, přijmeme do týmu kolegu na pozici obsluha CNC. Jaká bude Vaše náplň práce? Práci na CNC fréze Seřizování a zadávání již připraveného programu do strojů Obsluha strojů Čtení a použití technické dokumentace SMĚNNOST: 2 směny LOKALITA: Dobříš Nástup ideálně ihned nebo po domluvě.

Požadujeme

- znalost štení technické dokumentace
- zkušenost na obdobné pozici
- výhodou vzdělání v technickém oboru
- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 41.000 - 48.000 Kč s jistotou pravidelného růstu - příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod - 25 dní dovolené + celozávodní dovolená v létě a o Vánocích - příspěvek na penzijko 3% z HM - dotované závodní stravování nebo stravenky (70Kč/den) - zdarma svozové autobusy z okolí Dobříše
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 41 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl