Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC soustruhu | lákavé benefity | žádné noční směny

referenční číslo: 57268 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do oddělení nástrojárny právě hledáme spolehlivou obsluhu CNC soustruhu pro výrobu vstřikovacích forem. Pokud již máte předchozí praxi v nástrojárně či u CNC strojů nebo jste absolventem v oboru strojírenství a dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci, dejte nám o sobě vědět! A získejte zázemí v rodinné společnosti, která vám poskytne moderní, čisté pracovní prostředí a celou škálu pěkných firemních benefitů. Pozice je vhodná i pro absolventy.
obsluha konvečního CNC soustruhu programování CNC soustruhu v programu Okuma práce s výkresovou dokumentací 3D měření hotových forem práce ve 2 směnném režimu

Požadujeme

SOU/SŠ v oboru strojírenství / praxe v nástrojárně či u CNC znalost čtení výkresové dokumentace ochota pracovat na 2 směny (ranní/ odpolední)

Nabízíme

25 dnů dovolené příspěvek na životní/penzijní spoření příspěvek na obědy příspěvek na dovolenou příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na fitness aktivity výhodné volání pro Vás i celou rodinu moderní, čisté pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl