Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29596020753 | aktuálnost: 05.07.2024

AGN Technology s.r.o.

Upřesňující informace

Demchuk Tatyana, e-mail: tatyana.demchuk@seznam.cz

Náplň práce:
- obsluha výrobních zařízení
- čtení a použití technické dokumentace
- příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
- seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance
- pravidelné měření vyrobených kusů
- odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Požadujeme:
- výhodou vzdělání v technickém oboru (SOU/SŠ technického směru)
- praxe se seřizováním a obsluhou CNC strojů (soustruh, nebo frézka) - výhodou
- zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc) - je výhodou
- schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění - výhodou
- znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
- spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci;
- manuální zručnost, pečlivost;
- základní znalost cizího jazyka výhodou ( RJ/AJ)

Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou pracovní příležitost v oboru strojírenství v lokalitě Praha 4
- stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dobronická 59/19, Praha, 14200

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince