Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha energetického zařízení - elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29655520747 | aktuálnost: 29.07.2024

Zásobování teplem Vsetín a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: vzdělání v oboru elektro a praxe v oboru min. 1 rok, odborná způsobilosti dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. min. §6, manuální zručnost, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha horkovodních kotlů, kogeneračních jednotek a technologických celků teplárny, obsluha tlakových nádob stabilních, obsluha plynových zařízení, provádění montážních a elektroinstalačních prací menšího rozsahu, údržba zařízení teplárny
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: magdalena.buncova@enetiqa.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiráskova 1326, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity