Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha energetického zařízení - strojní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29655540729 | aktuálnost: 29.07.2024

Zásobování teplem Vsetín a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: SOU, ÚSO v oboru instalatér-topenář, zámečník a příbuzných oborů. Manuální zručnost, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost. Topičský průkaz výhodou. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha kogeneračních jednotek, horkovodních kotlů a technologických celků teplárny. Obsluha tlakových nádob stabilních. Obsluha plynových zařízení. Údržba zařízení teplárny.
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, možnost odborného růstu, zaměstnanecké benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: magdalena.buncova@enetiqa.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiráskova 1326, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity