Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha galvanické linky (25-35.000 KČ)

referenční číslo: 58860 | aktuálnost: 05.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalosti galvanického pokovování? Hledáte příležitost, kde byste mohli své znalosti uplatnit nebo již máte zkušenosti s obsluhou galvanické linky? Jste tady správně! Výrobní společnost s rodinnou atmosférou hledá právě Vás na pozici

OBSLUHA GALVANICKÉ LINKY (25-35.000 KČ)

Náplň práce

  • Chemická a elektrochemická úprava dílů
  • Údržba galvanické linky
  • Kontrola chemických procesů probíhajících při úpravě
  • Zaznamenávání technických údajů a výrobních výsledků

Požadujeme

  • Min. SOU vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Závodní stravování
  • Teambuildingy
  • Lokalitu: region Bystřice nad Pernštejnem

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba