Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha lakovací linky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29631480752 | aktuálnost: 05.07.2024

POLAK CZ s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: příprava výrobků k lakování, navěšování na dopravník, nanášení práškových barev, svěšování, kontrola a zakládání nalakovaných výrobků.
POŽADAVKY: manuální zručnost, cit pro nanášení práškových barev, dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: Práce v čistém, bezpečném prostředí s moderními technologiemi, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, věrnostní a "vánoční" příspěvky, příspěvky na dopravu, odměny za zlepšovací.návrhy, zábavné a sportovní akce, podnikové stravování s příspěvkem, kantýna
KONTAKT: telefonicky (po-pá 9-16 h) , emailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 348, Opatov, 56912

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy