Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha linek CNC - kontrola nevyváženosti

referenční číslo: 55572 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vždycky jste chtěli zkusit práci s CNC a nemáte zkušenosti? Nevadí, zaškolíme Vás! Přijmeme pracovníky na obsluhu CNC stroje, oprava nevyváženosti kol v oblasti automotive do Pardubic ve Starých Čivicích. Jedná se o směnný provoz: 12 hodinových směn (denní i noční), forma dlouhého/krátkého týdne
obsluha CNC stroje manipulace s obrobky vizuální kontrola oprava nevyváženosti

Požadujeme

dobrý zdravotní stav manuální zručnost zkušenosti ve strojírenství výhodou zkušenosti na pozici CNC výhodou ochota pracovat ve směnném provozu práce je vhodná pro muže

Nabízíme

práci v moderním prostředí týden dovolené navíc 13. a 14. plat stravenky 105 Kč/směnu práci na hlavní pracovní poměr servis koordinátora zdarma lékařská prohlídka ukázka výroby firemní ubytování a příspěvek na ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba