Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha linky v Bučovicích

referenční číslo: 55320 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přední globální výrobce netkaných textilií, hledá do svého závodu v Bučovicích novou kolegyni/kolegu na pozici obsluhy linky. Připojte se k našemu týmu a využijte příležitosti pracovat v dynamické společnosti s příjemným pracovním prostředím a množstvím výhod pro zaměstnance.
Balení a označování výrobků, udržování pořádku podle stanovených standardů Manipulace s materiálem na vstupu Úklid na lince Práce na směny v 12 hodinovém nepřetržitém provozu

Požadujeme

Středoškolské nebo odborné vzdělání, případně výuční list Znalost práce s počítačem výhodou Zkušenosti s obsluhou automatických/poloautomatických zařízení výhodou Praxe v řízení vysokozdvižného vozíku (výhodou) Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Průměrná hrubá měsíční mzda v rozmezí 33 000 – 35 000 Kč (včetně příplatků za směny) Benefitní karta EDENRED 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál Věrnostní bonus Práci v příjemném prostředí a kreativním kolektivu Možnost kariérního růstu v rámci globálně se rozvíjející společnosti Odborná školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083