Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha nakladače - pouze 1 směna

referenční číslo: 57809 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme nového kolegu na pozici obsluhy kolového nakladače, který se chce stát členem menšího velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Pokud již máte předchozí zkušenosti ze stavebnictví či výrobní společnosti s obsluhou obdobných strojů, neváhejte mi zaslat svůj životopis! Těšit se můžete na podporu kolegů, odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy a pestrou pracovní náplň v jednosměnném provozu.
mechanické zpracování kovových odpadů třídění kovového materiálu dle dané specifikace obsluha stavebních strojů (kolového nakladače) spolupráce s ostatními kolegy a mistrem práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

předchozí praxe ve stavebnictví/ ve výrobní společnosti zkušenosti s obsluhou kolového nakladače/ jeřábu apod. řidičský průkaz sk. B platný jeřábnický/ vazačský průkaz výhodou strojní průkaz na kolový nakladač výhodou manuální zručnost a fyzická zdatnost

Nabízíme

základní mzdu 194 Kč/h + osobní ohodnocení zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně proplácení přesčasů příspěvek na stravování do mzdy příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl