Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha poloautomatické kotoučové pily / obsluha výsekového stroje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29616220712 | aktuálnost: 05.07.2024

Chráněná dílna Jaroměř s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2024) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Zkrácený pracovní úvazek na 20 - 25 hodin týdně.
Pozice pro osoby se zdravotním postižením (vhodné pro zájemce/zájemkyně se sluchovým postižením).

Náplň práce: obsluha poloautomatické kotoučové pily, obsluha výsekového stroje, práce s PC.

Požadavky: SOU strojního zaměření a praxe výhodou nikoli podmínkou, znalost čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost.

Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc (SICK DAYS), příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál, odměna za plnění měsíčního fondu pracovní doby, rizikový příplatek, osobní ohodnocení.

Kontakt - paní Jarošová Renata, tel.: 777 159 527 (od 09:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: jarosova@modyma.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné znalost čtení výkresové dokumentacePHP_EOL

Mzda: 113 - 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Jaroměř,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený