Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha sil

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29629540752 | aktuálnost: 05.07.2024

Swisspearl Česká republika a.s..

Obsluha sil

Upřesňující informace

Kontakt: telefonicky od 7-13 hodin Po-Pá, emailem
Požadujeme:
- výuční list (technický obor výhodou);
- základy práce na PC (word, excel, outlook);
- dobrý zdravotní stav;
- manuální zručnost;
- chuť do práce;
- průkaz VZV, praxe při řízení VZV.

Náplň práce:
- přečerpávání vagónů do sil, kontrola hladiny cementu v silech;
- údržba posunovacího zařízení;
- vykládka pomocí VZV;
- odběr a předání vzorků;
- vedení dokumentace k odbavení vagónů.
Pracovní doba: 6-14 hod.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec zákona, příspěvky na závodní stravu/stravenky - výběr ze 6-7 jídel, měsíční motivační příspěvky až do 25% výše mzdy, příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok nebo příspěvek na cafeterii až 13 884 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz průkaz VZV, praxePHP_EOL

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příčná 855/26, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity