Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha strojů a technických zařízení - specialista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29132280728 | aktuálnost: 28.06.2024

LEGO Production s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- předchozí zkušenosti na pozici obsluha strojů a technických zařízení,
- manuální zručnost, dobrý zrak, komunikační schopnosti.

Pracovní doba: 12ti hodinové směny v nepřetržitém režimu: 2 denní, 2 noční a 4 dny volna.

Náplň práce:
balení prepack a finálních balení stavebnic, manipulace s materiálem, nastavení linky.

Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravné, zaměstnanecké slevy na výrobky, 5 týdnů dovolené, bonusy.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 8:00 - 15:00 hod.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 34 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jutská 2779, Kladno, 27201

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince