Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - Prodavač/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29337100787 | aktuálnost: 29.07.2024

Bufet.cz Kladno s.r.o.

Upřesňující informace

Místo je vyhrazeno pro OZP
- zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné.

Požadujeme:
- příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu učit se pracovat s pokladním systémem.
Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.

Poznámka:
- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Pracovní náplň:
prodej hotových jídel, jídel dle denní nabídky, nápojů atd.

Nabízíme:
- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek, benefity.

Telefonický kontakt: Po - Pá 08:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.
Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Arménská 3277, Kladno, 27201

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený