Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Odborná asistentka/odborný asistent

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28932080779 | aktuálnost: 04.07.2024

FORMANDL GROUP s.r.o.

Upřesňující informace

Životopisy, prosíme, posílat na e-mail: info@formandl.cz.
Vybrané uchazeče pozveme na pohovor.
Náplň práce: evidence, organizace a administrativa spojená s přípravou a realizací stavebních zakázek, nákup a evidence materiálu, koordinace dodávek, sledování a vyhodnocování rentability zakázek,
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, služební telefon, notebook a vozidlo s možností soukromého využití

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Domažlická 1010/178, Plzeň, 31800

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený