Typ nabídky

Minimální mzda

Odborník na bezpečnost a životní prostředí

referenční číslo: 56465 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímáte se o ochranu životního prostředí? Bezpečnost na pracovišti? Vidíte rizika, tam kde na první dobrou nemusí být tak jasně vidět? Jestli jste si odpověděli alespoň jednou ano, tak jste kolega, který nás zajímá! Hledáme na pozici HSE specialisty osobu, která podpoří naše denní procesy právě v oblasti životního prostředí a bezpečnosti.
Identifikaci potenciálních rizik. Navrhování a aplikování opatření, které vylepší procesy v naší firmě. Řešení pracovních úrazů a předcházení těmto situacím. Spolupráci na projektech, které se zaměřují na bezpečnost práce a životní prostředí. Aktualizování interních směrnic, provozních řádů a implementaci do interní dokumentace.

Požadujeme

Zajímáte se o problematiku BOZP A ŽP. Jste absolvent nebo zkušený matador v oblasti bezpečnosti a životního prostředí. Výhodou je vedení projektů právě z oblastí BOZP a ŽP. Používáte MS Office na pokročilejší úrovni. Komunikativní angličtina je určitě výhoda, ne podmínka.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Dotovaná strava na místě Multikarta Pluxee (dříve Sodexo) Finanční podporu jazykových kurzů Příspěvěk na životní pojištění nebo na penzijní spoření
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha